

1 449 ₴
1 349 ₴
Практична глибока сковорода Edenberg зроблена з неіржавіючої сталі з антипригарним покриттям, чудово підійде для щоденного приготування в домашніх умовах і на професійній кухні. Універсальна сковорода підійде як смаження, так і для тушкування. Сучасне міцне антипригарне покриття стійке до механічних впливів, завдяки чому неабияк збільшується термін експлуатації, а високі антипригарні властивості сковороди не дає змогу їжі прилипати та пригорати. Потовщене дно сприяє ефективному розподілу тепла та захищає сковороду від деформації. Сковорода обладнана ручкою, яка не нагрівається під час готування. Кришка скляна обладнана захисним обідком для запобігання відколам і надійній фіксації на посуді, а також є отвір для відведення пари. Елегантний дизайн сковороди гармонійно підійде до інтер'єру кухні.
Тип посуду: Сковорода глибока з кришкою
Тришаровий матеріал із неіржавкої сталі:
Можливо використовувати в духовці до 220 °C
Матеріал сковороди: нержавіюча сталь
Дно сковороди: підходить для всіх різновидів плит, зокрема для індукційних
Антипригарне покриття: є
Форма: кругла
Матеріал ручки: неіржавка сталь
Кришка: жароміцне скло з паровідводом і захисним обідком
Колір зовнішній: сталевий
Колір внутрішній: чорний
Колір ручки: сталевий
Кількість у наборі: 2 шт (сковорода 1 шт., кришка 1 шт.)
Бренд: Edenberg
Підходить для різновидів плит: електрична, склокерамічна, газова, індукційна.
Підходить для миття в посудомийній машині: так
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Сковорода глибока |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Форма | Кругла |
| Верхній діаметр посуду | 28 (см) |
| Довжина посуду | 28 см |
| Ширина посуду | 28 см |
| Висота стінок | 7 см |
| Знімна ручка | Так |
| Антипригарне покриття | Тефлон |
| Кришка | скло |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал ручок | Нержавіюча сталь |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Виробник | Edenberg |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело нагріву | Газова плита, Індукційна плита, Електрична плита (чавунні конфорки) , Електрична плита (склокераміка), Для всіх видів плит, Духовка |
| Особливості | Підходить для посудомийної машини, Потовщене дно, Знімна ручка |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Товщина дна | 4 мм |
| Товщина стінки | 0.6 мм |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Зливний носик | Ні |
| Колір | Сріблястий |
| Вага | 1.6 кг |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| З' ємна ручка | Так |
| Індикатор нагрівання | Ні |
| Використання в мікрохвильовці | Ні |