
849 ₴
749 ₴
СКОВОРОДА МЛИННА ПРОФЕСІЙНА 20 СМ EDENBERG EB-13051
Професійна млинцева сковорода поєднує в собі практичність та якість, вона стане Вашим помічником на кухні. Смак їжі, що готується, залежить не тільки від точності дотримання рецепту та вміння господині, але і від якості посуду.
Характеристики
Діаметр – 20 см
Висота - 2 см
Матеріал - Антипригарне "стільникове" покриття
Особливості - 3-х шарове покриття з нержавіючої сталі
Особливості:
Ручка не нагрівається, має отвір для підвішування.
Підходить для використання у духовці до 220°С
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукцію.
Термоакумулююче дно рівномірно розподіляє тепло і сковорода добре прогрівається. Соти відмінно розподіляють масло або ту ж воду, треба його зовсім небагато і їжа не пригорятиме. Сковорода дуже легко миється, і порівняно із побратимами довговічна. Це зручна сковорода, яка стане найчастішим інструментом на кухні. Посуд припаде Вам до душі.
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Сковорода для млинців і оладок |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Форма | Кругла |
| Верхній діаметр посуду | 20 (см) |
| Довжина посуду | 20 см |
| Ширина посуду | 20 см |
| Висота стінок | 2 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Антипригарне покриття | Тефлон |
| Кришка | Немає |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал ручок | Нержавіюча сталь |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Виробник | Edenberg |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело нагріву | Газова плита, Індукційна плита, Електрична плита (чавунні конфорки) , Електрична плита (склокераміка), Для всіх видів плит, Духовка |
| Особливості | Підходить для посудомийної машини, Потовщене дно |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Товщина дна | 4 мм |
| Товщина стінки | 0.6 мм |
| Зливний носик | Ні |
| Колір | Сріблястий |
| Вага | 0.7 кг |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| З' ємна ручка | Ні |
| Індикатор нагрівання | Ні |
| Використання в мікрохвильовці | Ні |