Обрізання гілок, підготовка дров для мангала або розпилювання невеликих дощок — завдання, які часто з’являються у приватному будинку чи на дачі. Vitals Master AKZ 1802 SmartLine+ створена для таких ситуацій, адже вона невелика, легка та не потребує підключення до мережі. Інструмент працює від акумулятора, тому користувач може вільно пересуватися ділянкою без кабелів та подовжувачів.
Мініпила належить до лінійки інструментів SmartLine+, де усі пристрої працюють від універсального акумулятора напругою 18 В. Тобто один акумулятор можна використовувати з різними інструментами цієї платформи, наприклад, із садовою технікою або електроінструментом тієї ж серії.
Незважаючи на компактні розміри, мініпила оснащена електродвигуном потужністю 230 Вт із мідною обмоткою, що забезпечує стабільну роботу під час обрізання гілок, різання невеликих колод або підготовки деревини для господарських потреб.
Основні робочі вузли, ланцюг, напрямна шина та редуктор, виготовлені зі зносостійких матеріалів, що підвищує їхній ресурс роботи. Корпус інструмента виконаний із міцного ABS-пластику, що добре витримує механічні навантаження та захищає внутрішні елементи від пошкоджень.
Завдяки компактним розмірам, невеликій вазі, та низькому рівню вібрації мініпила чудово підходить для тривалого використання. Прогумоване руків’я забезпечує надійний хват, завдяки чому можливе зручне керування однією рукою.
Мініпила оснащена системою захисту від випадкового запуску, яка запобігає несанкціонованому ввімкненню інструмента. Крім того, передбачене гальмування ланцюга, що допомагає швидко його зупинити у випадку зворотного удару (kickback). Над пильною гарнітурою встановлений захисний кожух, який додатково зменшує ризик травмування під час роботи.
Для інструментів цієї серії використовуються сучасні Li-ion акумуляторні батареї. Вони мають високий рівень енергоефективності та ресурс понад 500 циклів заряджання-розряджання. Батареї оснащені світлодіодними індикаторами, що дозволяють швидко перевірити рівень заряду.
До стандартного комплекту постачання входить:
Зверніть увагу: акумулятор та зарядний пристрій до комплекту не входять і можуть постачатися окремо (залежить від комплектації постачальника, потребує уточнення)
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 100 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 5.5 м/сек |
| Кількість обертів | 3800 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 30 мл |
| Рівень шуму | 92 дБ |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Ручна |
| Ліхтарик | Так |
| Тип товару | Ланцюгова акумуляторна пила |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Ні |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Ні |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Особливості | Захист від перевантаження, Антивібраційна система, Блокування кнопки увімкнення , Точне регулювання витрати олії |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Набір насадок | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Ні |